سبد خرید
[yellowrate]
مقالات آموزشی

آیا روغن خراطین حجم دهنده است

توسط :
اخرین بروزرسانی : سپتامبر 11, 2021

اگر می خواهید از روغن خراطین استفاده کنید بهتر است که از فروشگاه های معتبر خرید کنید. خواص روغن خراطین بسیار زیاد است. افرادی که می خواهند از این روغن استفاده کنند باید مدت زمان استفاده از آن را رعایت کنند تا به نتیجه مطلوب برسند. داشتن اندامی زیبا و خوش فرم یکی از دلایلی است که افراد از این روغن استفاده می کنند و اینکه استفاده از این روغن مانند جراحی های زیبایی، هیچ عوارضی ندارد.

خواص روغن خراطین

طبق تحقیقات به دست آمده بدن کرم خراطین دارای خواص زیادی است. یکی از این خواص حجم دهندگی اندام های بدن توسط روغن خراطین اصل است. در طب سنتی برای افزایش سایز بعضی از اندام های بدن این روغن را پیشنهاد می دهند. روغن خراطین با روغن زالو تفاوت دارد چون هر کدام از کرم های متفاوتی گرفته می شوند. اما هر دو خواص حجم دهندگی را دارند.

روغن خراطین حاوی پروتئین است و کلاژن ساز است در نتیجه برای از بین بردن چین و چروک پوست هم مناسب است. ترکیب این روغن با موادی دیگر می تواند تاثیر گذار تر شود؛ مثلا ترکیب این روغن با جوز هندی تاثیر حجم دهندگی آن را بیشتر می کند.

روغن خراطین از دروغ تا واقعیت

خیلی از مردم بر این باورند که استفاده از روغن های طب سنتی هیچ فایده ای ندارند. اما تحقیقات و تجربه ی افرادی که از این روغن ها استفاده کرده اند نشان می دهد که این روغن ها بسیار مفید هستند. اما چون تاثیر آن کمی زمان می برد، خیلی از مردم فکر می کنند این روغن ها واقعیت ندارند.

برای استفاده از روغن خراطین حداقل به مدت یک هفته هر روز باید از این روغن استفاده شود تا اولین تاثیرات آن معلوم شود. البته باید از خالص بودن روغنی که تهیه می کنید اطمینان داشته باشید. اگر دارای ناخالصی باشد تاثیر مطلوب را نمی گذارد.

در مدت استفاده از روغن خراطین باید دقت کنید که هر قسمتی از بدن روش ماساژ متفاوتی دارد که باید درست رعایت شود.

خواص روغن های خراطین اصل

روغن خراطین اصل دارای ۱۶ خواص است. از جمله این خواص می توان به حجم دهندگی آلت تناسلی آقایان، افزایش سایز و حجم دهندگی سینه خانم ها، سفت کننده و فرم دهندگی باسن و سینه خانم ها، از بین بردن چین و چروک های صورت، چاق کننده صورت، فرم دهی به صورت و… اشاره کرد. یکی از خواص فوق العاده این روغن از بین بردن جای جوش و لک های صورت است.

با استفاده از این روغن در مدت معین به تدریج تمام لک های روی صورت از بین می روند و پوست صورت شفاف می شود.   بنابراین همراه استفاده از این روغن، ورزش را فراموش نکنید.

به یاد داشته باشید که در بسیاری از افراد کوچک بودن اندام ها به دلیل کمبود وزن است؛ که حتما باید ابتدا نسبت به رفع این مشکل اقدام کرده تا افزایش حجم موضعی نداشته باشند.

عضله سازی توسط روغن های خراطین

موادی که باعث افزایش حجم عضلات می شوند در بدن سازی از اهمیت بالایی برخوردارند. ورزشکاران ، از مواد مختلف برای افزایش حجم عضلات خود در کنار حرکات ورزشی استفاده می کنند.

بسیاری از این مواد تاثیر موقت داشته و پس از قطع مصرف با از دست رفتن حجم همراه هستند. از طرفی بسیاری از این مواد شیمیایی هستند و ممکن است به مرور باعث آسیب رساندن به بدن بشود.

این روغن در میان بدنسازان و ورزشکاران از محبوبیت بالایی برخوردار است. بدنسازان با مالش این روغن بر عضلات و ماهیچه های خود ، سبب افزایش حجم آن نواحی می شوند.

این افزایش حجم طبیعی و بدون بازگشت خواهد بود و هیچ گونه ضرری برای بدن ندارد . همچنین این روغن به علت طبع گرمی که دارد ، عضله آغشته شده را گرم می کند و خطر بروز کشش ناگهانی و آسیب های جسمانی را کاهش می دهد.

ورزشکارانی که به طور حرفه ای ورزش بدن سازی می کنند و نیاز دارند که عضله های قوی و بزرگ داشته باشند می توانند از این روغن استفاده کنند. به دلیل وجود آلانتوئین در روغن خراطین عضله ها بزرگ و قوی می شوند. با استفاده از این روغن دیگر نیازی به استفاده از قرص ها و مکمل های دارویی که ضرر دارند نیست. ورزشکاران می توانند از این روغن هر روز استفاده کنند تا به نتیجه دلخواه برسند.

نحوه عملکرد روغن های حجم دهنده

قبل از استفاده از روغن های حجم دهنده مثل خراطین، باید توجه داشته باشید که برای رسیدن به نتیجه مطلوب باید زمان گذاشت؛ چون با مرور زمان به نتیجه می رسید. قبل از مصرف باید ناحیه مورد نظر را خوب بشویید تا روغن به خوبی روی پوست پخش شود.

بهتر است قبل از خواب از این روغن استفاده کنید تا بدن کاملا در آرامش باشد. بعد از مالیدن روغن روی ناحیه مورد نظر، ماساژ دادن را فراموش نکنید. ماساژ هم مناسب با آن قسمتی است که روغن را روی آن می مالید. و به یاد داشته باشید که در مدت مصرف روغن خراطین آب به اندازه کافی بنوشید.

دیگر فواید روغن های سنتی

علاوه بر خاصیت حجم دهندگی روغن خراطین، این روغن برای پوست صورت بسیار مفید است. از بین بردن چین و چروک صورت، از بین بردن خط لبخند، از بین بردن خط اخم و خط پیشانی از دیگر فواید این روغن است.

امروزه تزریق ژل بر گونه ها بسیار رونق دارد. اما باید توجه داشت که این ژل ها و بوتاکس علاوه بر زیبایی، مضر هم هستند و ممکن است عوارضی داشته باشند. روغن خراطین جایگزین مناسبی برای تزریق بوتاکس است. این روغن گونه ها را برجسته تر می کند و زیبایی خاصی به صورت می دهد. علاوه بر این برجسته کردن لب ها هم با استفاده از این روغن امکان پذیر است.

هم چنین اگر دوست دارید صورت شما تپل تر شود می توانید از این روغن روی صورت خود بمالید تا حجم صورت شما افزایش پیدا کند. علاوه بر این ها افتادگی پوست هم به راحتی با استفاده از این روغن درمان می شود.

تقویت مو های سر و کمک به رشد آن ها نیز با این روغن قابل درمان است. هم چنین به شادابی مو ها هم کمک می کند. ماساژ دادن عضلات با روغن خراطین به گردش خون در رگ ها کمک می کند و باعث کنترل فشار خون می شود. افزایش گردش خون، درد مفاصل و درد های رماتیسمی را کاهش می دهد.

با اینکه مدت مصرف این روغن متغیر است اما با توجه به سایز دلخواه می توانید مصرف روغن را قطع کنید و یا اینکه دفعات استفاده از آن را کاهش دهید. افزایش اعتماد به نفس، داشتن تناسب اندام دلخواه و در نهایت آرامش مواردی است که از استفاده این روغن به دست می آورید.

با استفاده از این روغن نتایجی به دست می آید که به هیچ وجه بازگشت ندارد. علت آن این است که ناحیه حجم پیدا کرده عضوی از بدن شما خواهد شد و با کم کردن یا زیاد کردن وزن آن ناحیه که حجم یافته نیز کم و زیاد می شود .در این صورت پس از قطع مصرف این روغن دیگر عضلات حجم یافته کاهش نمی یابند.

روغن خراطین چگونه باعث حجم دهندگی می شود؟

روغن خراطین یکی از روغن های درمانی و بسیار پرطرفدار در تاریخچه طب سنتی کشورهای آسیای شرقی به ویژه چین و کشورهای اطراف آن می باشد. امروزه روغن خراطین، یکی از پرفروش ترین و محبوب ترین روغن های مورد استفاده در جمعیت خانم ها و آقایانی است که دغدغه داشتن یک اندام زیبا را داشته و به دنبال درمان های غیر جراحی مفید در این راستا می باشند.

ترکیب روغن خراطین چیست؟

متاسفانه یکی از باورهای غلط و رایج در خصوص این روغن، شباهت این روغن با روغن زالو است که یک باور و اعتقاد کاملا ناصحیح تلقی می گردد.

روغن خراطین از نوعی کرم خاکی هرمافرودیت به نام ایزینیافتیدا تهیه گردیده و دارای بویی تند و رنگی تیره می باشد. یکی از مهمترین مواردی که در خصوص این روغن در نظر گرفته می شود، توجه به خالص بودن این روغن می باشد که تاثیر بسیار زیادی بر اثربخشی و بازدهی این روغن خواهد داشت. البته باید خاطر نشان نمود در برخی از شرکت های تولید کننده، این روغن را با روغن زالو ترکیب نموده و در حجم دهی اندام ها از آن استفاده می گردد. این روغن، دارای ترکیبات مهمی مانند ۱۸ نوع اسید آمینه و مواد کلاژن ساز بوده و گزارشات نشان داده است که استفاده از این روغن، به مدت ۲ بار در هفته، تاثیرات مثبت و موثری خواهد داشت.

طریقه مصرف صحیح روغن اصل خراطین

توصیه می شود پیش از مصرف این روغن، عضو و ناحیه مورد نظر را شستشو داده و کاملا خشک نمایید. چند قطره از روغن اصل را روی موضع ریخته و به خوبی ماساژ دهید. باید توجه داشت که مالش دادن یکی از اصول مهم و تاثیرگذار در جذب و افزایش تاثیرات مثبت این روغن بوده و بسته به نوع حجم دهی در ناحیه مورد نظر، متفاوت می باشد. توصیه می شود در خصوص تعداد دفعات استفاده از این روغن، با پزشک مشورت نموده و از مصرف بیش از اندازه این ماده اجتناب نمایید.

خواص روغن خراطین اصل

  • حجم دهندگی به آلت تناسلی

یکی از مهمترین و اصلی ترین خواص این روغن معروف، حجم دهندگی به آلت تناسلی مردانه می باشد. این خاصیت منجر به افزایش سایز و بهبود کیفیت زندگی زناشویی می شود.

  • حجم دهنده سینه در خانم ها

استفاده از روغن خراطین به منظور حجم دهی سینه ها در بانوان یکی از مهمترین کاربردها و موارد مصرف این روغن درمانی و زیبایی می باشد. با توجه به شکایت بانوان از کوچک بودن سینه ها، امروزه کرم ها و لوسیون های فراوانی به منظور حجم دهی به سینه ها در دسترس بوده که متاسفانه دارای عوارض جانبی بسیار زیادی هستند. این محصولات دارای قیمت های بالایی بوده و اثربخشی بسیار کمی به دنبال خواهند داشت. روغن خراطین، یکی از مهمترین و بهترین گزینه های افزایش دهنده حجم سینه، بدون عارضه و هزینه ای بسیار مقرون به صرفه می باشد. این روغن می تواند جایگزین عمل ها و پروتزهای حجم دهنده در عمل های زیبایی شده و نتایج رضایت بخشی را در مصرف کنندگان ایجاد نماید. از دیگر ویژگی های بسیار مهم این روغن درمانی، پیشگیری از افتادگی و بد فرمی عضلات سینه است.

  • برجستگی گونه ها

امروزه جراحی برجستگی گونه، یکی از پرطرفدارترین عمل های زیبایی صورت بوده و با استفاده از تزریق ژل و پروتزهای داخلی انجام گرفته و دارای عوارض جانبی بسیار زیادی است. استفاده از روغن های خراطین اصل، می تواند برجستگی گونه ها را بدون هیچ عارضه جانبی ایجاد نموده و حجم مناسب را در گونه های شما ایجاد نماید.

  • حجم دهندگی به لب ها

زیبایی و خوش فرم بودن لب ها به ویژه لب بالایی، از فاکتورهای موثر در ایجاد زیبایی چهره و صورت است. امروزه خدمات زیبایی بسیار زیادی در این زمینه انجام گرفته و در این بین انجام پروتزهای مختلف بدین منظور بسیار رایج و پرطرفدار می باشند. اما باید خاطر نشان نمود که روغن خراطین قادر به ایجاد حجم و برجستگی در لب ها بوده و پیشنهادی مناسب و تاثیرگذار برای بانوانی است که از کوتاه و کوچک بودن لب بالایی رنج می برند.

  • حجم دهندگی به عضلات

پرورش اندام ها، زیبا سازی عضلات و ایجاد حجم در نواحی مختلف بدن یکی از اهداف اصلی در ورزش بدنسازی بوده که به دنبال تمرین، رژیم غذایی و استمرار در هر دو این موارد کسب می گردد. روغن خراطین یک حجم دهنده بسیار مناسب و کارآمد در کنار موارد فوق بوده و می تواند یک حجم دهی موثر در عضلات ایجاد نماید.

مکانیسم عمل و چگونگی ایجاد حجم به وسیله روغن های خراطین

یکی از مهمترین دلایل حجم گیری اندام ها، افزایش میزان پروتئین در بافت مورد نظر به ویژه بافت های عضلانی است. یکی از سوالات شایع بسیاری از مصرف کنندگان و افرادی که به تازگی قصد استفاده از این روغن را دارند، چگونگی ایجاد حجم دهی در اندام های مختلف است؟

ایجاد حجم به وسیله اسیدهای آمینه

ترکیب اصلی تشکیل دهنده روغن های خراطین، عصاره تهیه شده از بدن نوعی کرم خاکی با درصد بسیار بالایی از توالی اسیدهای آمینه است. تحقیقات و مطالعات بسیار زیادی اثبات نموده اند که بدن این نوع از کرم خاکی را ۵۰ تا ۷۰ درصد از اسیدهای آمینه پوشش داده و منبعی بسیار غنی از پروتئین می باشد. اسیدهای آمینه موجود در این ترکیب روغنی، به دلیل وجود حجم بالایی از اسیدهای چرب در ساختار بدن کرم خاکی، به راحتی از غشای لیپیدی سلول های پوستی عبور نموده و پس از انتقال به بافت مورد نظر و افزایش پروتئین های داخل بافت، منجر به افزایش حجم در بافت خواهند شد.

افزایش حجم با افزایش جریان خون

از دیگر دلایل ایجاد حجم و رشد بافتی، برقراری جریان خون موثر و اکسیژن رسانی به بافت ها می باشد. طی نتایج حاصل از تحقیقات فراوان و جامع در زمینه تاثیر حجم دهندگی روغن خراطین، کمک به افزایش میزان جریان خون به وسیله دو مکانیسم بسیار مهم از دیگر دلایل حجم دهندگی به اندام مورد نظر است. اولین مکانیسم اصلی در این رابطه، کمک به برطرف نمودن لخته های خون در مسیر گردش خون در داخل عروق خونی بوده که به وسیله ترکیبات ضد انعقادی در این روغن حاصل می گردد و دومین مکانیسم، کمک به کاهش رسوب چربی و کلسیم در دیواره عروق خونی و پیشگیری از تصلب شرایین و افزایش جریان خونرسانی به بافت ها و اندام ها است. روغن خراطین تمامی خواص و تاثیرات معجزه آسای خود را بدون کوچکترین عارضه جانبی ایجاد نموده و هیچ طیفی از بروز مشکلات جانبی خفیف تا شدید در افراد سالم پس از مصرف این روغن مشاهده نمی شود.

منتظر نظرات ارزشمند شما در مورد پیرامون این مقاله هستیم و مطمئن باشید در کمترین زمان ممکن به آن پاسخ داده خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارتباط در تلگرام
ارتباط در واتس اپ
امکان ارسال محصولات با اسنپ (از مبدا کرج) فعال شد.