سبد خرید
[yellowrate]
مقالات آموزشی

بزرگ کردن سینه و افزایش سایز طبیعی زنان

توسط :
اخرین بروزرسانی : سپتامبر 11, 2021

افزایش سایز سینه در چند روز

یکی از بزرگترین مشکلات خانم ها ، اندازه سینه هایشان است. با آنکه اغلب تکرار می شود که سایز سینه ها چندان اهمیتی ندارد، ولی با این حال داشتن سینه هایی با اندازه معقول و مناسب، مطلوب است و باعث می شود که خانم ها حس بهتری نسبت به ظاهر خود داشته باشند.
سینه سفت تر و بزرگتر باعث میشود لباس مجلسی و یا لباس های دیگر بر روی تن بهتر خود را نشان دهد ، همچنین خانم ها اعتمادبنفسشان قوی تر و محکم تر می شود .
اگر شما هم به این می اندیشید که داشتن سینه های بزرگتر، جذابیت شما را بیشتر می کند، بدانید که روش هایی وجود دارد که می توانید این ایده را عملی کنید. ولی هرگز فراموش نکنید که سایز سینه شما ناگهان از ۱ به ۵ نمی رسد! اما می توانید با استفاده از روغن خراطین یا ورزش های مناسب سینه خود را حجیم تر و سفت تر کنید .

خانم های بسیاری نتیجه گرفته اند

بسیاری از خانم ها با استفاده از روغن خراطین و مشاوره طبیب توانسته اند به حجم مورد نظر خود پس از مدتی برسند . مسلما شما نیز اسم روغن خراطین را بارها و بارها شنیده اید و می دانید که این روغن شگفت انگیز می تواند در حجم دهی عضلات نقش مهمی داشته باشد .

در کنار روغن خراطین ، روغن زالو نیز با قدرتی در حدود ۱۵ درصد بیشتر از خراطین می تواند نتیجه دهی را کمی سریعتر و با کیفیت بهتری انجام دهد .

در ادامه با هر دوی آنها آشنا می شوید .

روغن خراطین چیست ؟

روغن خراطین نوعی روغن صد درصد طبیعی بوده که از یک نوع کرم خاکی به نام ” ایزینیا فتیدا ” استخراج می شود . این محصول در طب سنتی ایران و سایر کشورها به عنوان یک روش ۱۰۰% نام برده شده است. این روغن هم اکنون در سراسر دنیا در حال تولید و عرضه میباشد و نتایج آن به همگان ثابت شده است .  لازم است بدانید که روغن خراطین تقلبی وجود ندارد . اما میزان غلظت آنها پایین است . پس بهتر از از فروشگاه معتبر خرید کنید و حتما غلظت محصول بالا باشد .

عنوان

زالو یک کرم آبزیست که بیشتر ساکن آب های شیرین است .از این جانور برای زالو درمانی و درمان بسیاری از بیماری ها استفاده می شود . روغنی که از این حیوان به دست می آید به نام روغن علیق معروف بوده . این روغن کاملا طبیعی بوده و متخصصین طب سنتی آن را راهی طبیعی و بدون عارضه برای بزرگ نمودن اندام ها میدانند  .شما می توانید با خرید روغن زالو بدون نیاز به جراحی قسمت هایی از بدنتان را که علاقمندید حجیم تر شوند بزرگ و حجیم کرده و بر جذابیت و زیبایی اندامتان بیفزایید

این روش کاملا طبیعی بوده و از مواد شیمیایی استفاده نمیشود و نسبت به روشهای دیگر , زمان بیشتری میبرد ولی خوبی آن این است که عوارض ندارد و ماندگاری زیاد دارد و در شرایط طبیعی غیر قابل برگشت است .
در این مورد طبع سرد و گرم بودن و ویژگی های ذاتی آدمها و مهمتر از همه نتیجه مطلوب و مورد نظر هر شخص با هم فرق دارد و میتواند در طول درمان تاثیر داشته باشد و نمیتوان به قطعیت زمان مشخصی را تعیین کرد. برای حجم دهندگی هر کدام از نکاتی که گفته خواهد شد رعایت نکنید طول درمان , زمان بیشتری میبرد.

منتظر نظرات ارزشمند شما در مورد پیرامون این مقاله هستیم و مطمئن باشید در کمترین زمان ممکن به آن پاسخ داده خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارتباط در تلگرام
ارتباط در واتس اپ