سبد خرید
[yellowrate]
مقالات آموزشی

اولین سکس چگونه است و چه زمانی برای رابطه جنسی مناسب است ؟

توسط :
اخرین بروزرسانی : آگوست 26, 2021

شما و شریک تان درباره آنچه می خواهید انجام دهید با هم تصمیم می گیرید. نیازی نیست که حتماَ آمیزش جنسی داشته باشید. اگر احساس می کنید که آمادگی ندارید ، مجبور به آمیزش نیستید. می توانید به روش هایی مختلف سکس داشته باشید. برای مثال بوسه زدن و به آغوش گرفتن همسرتان میتواند گزینه خوبی باشد .

سعی کنید که آرام باشید. عجله نکردن می تواند کارساز باشد ، اگر عجله کنید احتمالا استرس بسراغتان می آید .

مطمئن شوید که هیچ کس مزاحم شما نمی شود. در این صورت آرامشی بیشتر خواهید داشت.

مطمئن شوید که هر دو به اندازه کافی تحریک شده اید. یکدیگر را تحریک کنید، مثلاً با کنجکاوی بدن یکدیگر.

درباره چیزهای که دوست دارید و آنچه دوست ندارید،با هم صحبت کنید.

اگر در سکس درد دارید

در اولین آمیزش جنسی ممکن است کمی درد داشته باشید. دلایلی مختلف برای این مشکل وجود دارند:

  • اگر زنی احساس ترس یا ناامنی کند، کمتر تحریک می شود. واژن او همچنان خشک می ماند و ماهیچه های کف لگنش منقبض می شوند. واژن خیلی تنگ می شود. سپس دخول با مشکل مواجه شده یا ناممکن می شود. سعی کنید که آرام باشید.
  • پوست ختنه گاهِ آلت تناسلی مردان ممکن است خیلی کشیده شود و به درستی روی کلاهک حرکت نکند. با کشیدن پوست ختنه گاه روی کلاهک می توانید این را بهتر کنید. اگر همچنان درد دارید، باید به دکتر مراجعه کنید. مردانی که ختنه شده اند دیگر پوست ختنه گاه ندارند.
  • در برخی موارد حجم آلت تناسلی مرد بسیار بیشتر از حد استاندارد است ، آقایان باید با ملایمت بیشتری دخول انجام دهند .

ارگاسم در سکس

شما فقط با گذشت زمان متوجه خواهید شد چه را دوست دارید و چه موقع می توانید به ارگاسم برسید. نیازی نیست همیشه به ارگاسم برسید. بیشتر با هم آشنا شوید و تجربه کسب کنید. پس از گذشت چند مدت از ازدواج و رابطه جنسی تان می تواند می توجه شوید که دقیقا چه زمانهایی سکس برای شما مناسب است و می توانید از آن لذت برده و به ارگاسم برسید .

زمان مناسب برای اولین رابطه جنسی

زمانی خوب و بد برای اولین سکس وجود ندارد. شما حق دارید که تصمیم بگیرید چه زمانی بهترین وقت برای اولین رابطه جنسی شماست.

این طبیعی ست که هنگام اولین سکس کمی عصبی باشید و احساسی راحت نداشته باشید. همه این طور حس میکنند. اگر این احساسات در شما خیلی قوی است، احتمالا آماده برقراری روابط جنسی نیستید. شاید بهتر باشد کمی بیشتر صبر کنید .

بسیار مهم است که شما برای داشتن سکس رضایت بدهید. بر اساس قانون، حداقل سنی مشخص شده است که از آن به بعد افراد می توانند رضایت خود را از برقراری روابط جنسی اعلام کنند

شما همچنین می توانید زمان اولین سکس را خودتان انتخاب کنید.  تنها زمانی می توانید از سکس لذت ببریدکه هر دو برای آن آماده باشید. شریک شما باید به انتخاب تان احترام بگذارد. درباره آنچه می خواهید و احساساتان،با شریک خود صحبت کنید.

نه فقط اولین بار بلکه هر بار باید با برقراری رابطه جنسی موافق، و از تصمیم خود مطمئن باشید .

توجه داشته باشید : به هیچ عنوان قبل از ازدواج رابطه سکسی برقرار نکنید ، بسیار خطرناک است و از نظر شرع وقانون کار درستی نمیباشد . در هر جای دنیا هم که بگردید این عمل کار ناپسندی بشمار می رود .

باردار شدن پس از اولین سکس

در صورتی که زنی برای اولین بار تخمک گذاری را تجربه کند (اولین سیکل او) ممکن است که باردار شود. البته ممکن است خانمی قبل از شروع اولین عادت ماهانه اش، بارور و باردار شود.

یک زن پس از اولین تخمک گذاریش، حدود شش روز در هر ماه بارور می شود. اگر وی در این روزها آمیزش جنسی داشته باشد، می تواند باردار شود، حتی اگر برای اولین بار سکس را تجربه کند.

یک مرد پس از اولین انزالش بارور می شود. بدن مرد اولین بار در دوران بلوغ منی تولید می کند. یک مرد می تواند زنی را باردار کند حتی اگر اولین سکس او باشد.

اگر قصد بارداری ندارید می توانید از روش های جلوگیری استفاده کنید. روش های جلوگیری می تواند استفاده پیشگیرانه از کاندوم باشد یا استفاده قرص ضدبارداری پس از رابطه جنسی . این انتخاب شماست که کدام را انتخاب کنید ، اما کاندوم می تواند گزینه مناسب و بهتری باشد .

افزایش حجم اندام جنسی

برخی آقایان آلت تناسلی با سایز کوچکتری نسبت به سایرین دارند یا همسرشان از سایز آلت تناسلی شوهرش راضی نیست . نگران نباشید : می توانید از روغن های طبیعی مانند روغن خراطین یا روغن زالو برای افزایش طول و قطر آلت تناسلی استفاده کنید .

خانم های عزیزی که از سایز سینه یا باسن خود راضی نیستند نیز می توانند از روغن خراطین یا روغن زالو برای افزایش حجم سینه و باسن خود استفاده کنند .

اعتیاد به پورنوگرافی

برخی افراد به پوروگرافی معتاد می شوند. تماشای پورنوگرافی مشکلی ندارد ( این یک واقعیت است که هر انسانی یکبار فیلم سکس ) مشاهده میکند ، اما تماشای زیاد آن و به دفعات می تواند مشکل ساز باشد. پرونوگرافی ممکن است منجر به توقعات غیرواقعی از سکس شود. این بر زندگی اجتماعی شما هم تأثیر می گذارد یا دررابطه شما ، تنش ایجاد می کند.

از شما تقاضامندم هرچقدر که می توانید این امر را کاهش و در آخر به صورت کامل متوقف کنید . مشاهده فیلم سکس میتواند عواقب بدی بر روی زندگی زناشویی شما بگذارد و سطح انتظارات شمارا بالا ببرد .

منتظر نظرات ارزشمند شما در مورد پیرامون این مقاله هستیم و مطمئن باشید در کمترین زمان ممکن به آن پاسخ داده خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارتباط در تلگرام
ارتباط در واتس اپ