سبد خرید
مقالات آموزشی

همه چیز درباره معایب و خواص روغن خراطین

توسط :
اخرین بروزرسانی : سپتامبر 11, 2021

موارد مصرف روغن خراطین و زالو :

افزایش طول و قطر آلت تناسلی، بازسازی و اصلاح عروق خونی، ایجاد نعوظ قوی تر، بالابردن گردش خون در عضو، افزایش قدرت و کنترل، افزایش حجم گونه ها و صورت همچنین افزایش حجم سینه و باسن خانم ها

بهترین راه برای بزرگ شدن آلت تناسلی و باسن گونه و لب و سینه، استفاده از روغن زالو و پماد خراطین می باشد که سالها استفاده شده و جواب در تمام دنیا گرفته شده و در طول تاریخ تمام کتب سنتی و علمی آنرا تایید و تجویز کرده اند. متاسفانه داروها و قرص ها، رغنها و ژلهای شیمیایی که در عصر جدید از طریق اینترنت و برخی سایت ها تبلیغ میشود هیچ کدام دارای کاربرد واقعی نبوده و سواستفاده از تبلیغات و بی اساس می باشد. امروزه با تلاش محققان طب سنتی و فرآورده های طب سنتی بر این شد که بتوانیم چنین محصول واقعی و کاربردی را درعرصه طب سنتی عرضه کنیم.

خواص روغن خراطین و معایب آن

روغن خراطین چیست ؟

روغن خراطین یک روغن ۱۰۰%درصد طبیعی است که از یک نوع کرم خاکی به نام “ایزینیا فتیدا”و گونه ای دیگر به نام “بلزا امریکایی و استرالیایی” استخراج می شود. خواص روغن خراطین در طب سنتی ایران و سایر کشورها به عنوان یک روش صد درصد طبیعی نام برده شده است. این روغن همکنون در سراسر دنیا درحال تولید و عرضه میباشد و نتایج آن به همگان ثابت شده است.

این روغن برای آقایان و خانم ها می باشد و با ماساژ آن روی موضع با افزایش خون رسانی، عضلات موضع مورد نظر با جذب این روغن، تغذیه شده و در نتیجه سرعت رشد و حجم گرفتن در آن افزایش می یابد. کار روغن خراطین تغذیه عضلات از راه پوست میباشد. حال این عضله می تواند در هر موضع از بدن و یا صورت چه آقایان و چه خانمها باشد. و حتی در زنان برای افزایش حجم و سفت کردن سینه نیز، کارایی بسیار خوبی دارد . این روغن بر روی تمامی اندامهای بدن زنان و آقایان تاثیر گذار است . اما بیشترین توصیخ ها در طب برای افزایش سینه ، باسن ، لب ، گونه ها و اندام تناسلی آقایان ذکر شده است.

این روغن دارای روش ساخت پیچیده و زمان بری است که همین امر باعث شده قیمت آن کمی بالا باشد.

همانطور که اشاره شده خواص روغن خراطین بسیار زیاد است و تعدادی از آن را نام برده ایم .

موارد احتیاط و منع مصرف :

تاکنون موردی حساس مشاهده نشده ولی بهتر است در دوران شیر دهی و حاملگی استفاده نشود.

روغن خراطین یک روغن حجم دهنده موضعی میباشد که کاملا طبیعی بوده و با همه پوستها سازگار است.

در طب سنتی از این روغن جهت افزایش رشد حجم موضعی عضلات استفاده میگردید که امروزه اثرات شگفت انگیز آن شناخته شده و جایگزین تمامی کرمهای شیمیایی،بوتاکس ها و جراحی ها که همگی از عوارض بسیاری برخورداراست، شده است.

خراطین از دیدگاه سنتی:

خراطین ، کرمهای سرخ رنگی هستند که در زمینهای نمناک وجود دارند. ضماد کردن خراطین با زفت و برگ کدو جهت بزرگ کردن قصیب(آلت جنسی مردانه)، به غایت موثر است.

منبع (تحفه حکیم مومن)

در طب قدیم، عربی و چینی برای بزرگ کردن و حجم دادن به اندام های مختلف بدن از جمله اندامهای جنسی بدن(مانند آلت ، باسن و سینه)، گونه ، لب و غیره از روغن خراطین استفاده شده است .

طبیعی ترین راه برای چاق کردن و افزایش گونه ها و صورت

طبیعی ترین راه برای افزایش حجم سینه و باسن خانم ها

طبیعی ترین راه برای افزایش حجم آلت مردانه

منتظر نظرات ارزشمند شما در مورد پیرامون این مقاله هستیم و مطمئن باشید در کمترین زمان ممکن به آن پاسخ داده خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ارتباط در تلگرام
ارتباط در واتس اپ
با توجه به مشکلات اینترنت در صورت وجود هر گونه مشکل با شماره ۰۹۱۴۴۷۸۶۹۲۲ تماس حاصل نمایید.