ارتباط در واتس اپ

ارتباط در تلگرام

برو بالا

فرق روغن خراطین اصلی و تقلبی از نظر پژوهشگر طب سنتی

261

فرق روغن خراطین اصلی و تقلبی از نظر پژوهشگر طب سنتی

خراطین تقلبی یا خراطین با غلظت پایین را میتوانید از فروشگاه های غیرتخصصی بخرید !!! بله شما دقیقا در فروشگاه های غیرتخصصی روغن خراطین را بارها مشاهده میکنید . سایتهایی که کنار روغن خراطین محصولاتی غیرمرتبط می فروشند عملا در این شغل تخصصی ندارند . حتما ابتدا دقت کنید سایتی که از آن خرید میکنید تخصصی است یا خیر . ادامه این مطلب شما را راهنمایی میکند تا تصمیم بهتری بگیرید.

فرق روغن خراطین اصل از تقلبی

تشخیص فرق روغن خراطین اصل و تقلبی ساده است ، ما می خواهیم در این مقاله چند روش ساده و عقلانی را برای تشخیص روغن خراطین تقلبی یا اصل به شما توضیح دهیم . اینکه چگونه متوجه اصالت کالا شویم واقعا سخت است . گاهی بعنوان خریدار خودم را جای مشتری قرار میدهم و پس از بررسی فاکتورهای تشخیص اصالت کالا بقول خودمانی کمی گیج میشوم ! اما آنجایی سخت تر می شود که در گوگل عبارت خرید روغن خراطین یا روغن خراطین اصل را جستجو میکنیم و چیزی که پس از جستجو بدست می آید لیست سایتهایی است که رقابت می کنند تا در این کلمات جز رتبه های اول باشند و بتوانند محصول خودشان را بفروشند . وارد هرکدام از سایتها که می شویم یک نوع روغن خراطین برای فروش قرارداده اند که همه آنها برای این محصول خواصی دلخواه تنظیم کرده اند ، خواصی که گویی معجزه خواهد کرد . اینطور نیست دوستان ، توضیحاتی کوتاه و مختصر درمورد روغن خراطین و خواص آن میدهیم و شما با منطق خودتان تصمیم بگیرید که چی بخرید و چجوری مصرف کنید .

 • کرم خراطین به تنهایی روغن ندارد ! حتما باید با روغن پایه ساخته شود ، بهترین روغن پایه زیتون است چراکه روغن کنجد پوست را کدر میکند . 

 • برای لب کاربردش تنها 5 درصد است . برای لب خریداری نکنید چون منافذ پوست خیلی ریز است و روغن عبور نمیکند . 
 • بهترین تاثیر روغن خراطین برای صورت ( گونه ، پیشانی و زیر چشم ) است .
 • بهترین تاثیر روغن خراطین برای سینه زنان و آلت تناسلی مردان است . 
 • حداقل اگر میخواهید تثبیت شود بهتر است 3 ماه استفاده کنید . 
 • روغن خراطین اصل باید در بطری شفاف ارائه شود و شما حق دارید هنگام خرید ببینید روغن چه رنگی است .
 • حتما حتما از فروشگاهای تخصصی خرید کنید ، قبل از خرید بهتر است مشاوره بگیرید چه در تلگرام چه در واتساپ و یا تلفنی ، همچنین دقت کنید که پاسخگویی سریع بسیار مهم است چراکه شما نیاز به خدمات پاسخگویی بعد از خرید دارید .
باید منظم مصرف کنید .
 1. درست مصرف کنید .
 2. بهترین روغن خراطین را انتخاب کنید .

این روغن طبیعی است و محصولات طبیعی بیشترین تفاوتشون دراین هست که مدت زمان درمان آن طولانی خواهد بود .

فیلم تشخیص روغن خراطین با کیفیت

ما ویدئویی تهیه کرده ایم که در آن می توانید غلظت ، رنگ و محتویات روغن خراطین با کیفیت را مشاهده کنید . ویدئوی زیر را تماشا کنید :

همانطور که در فیلم مشاهده کردید ، یک روغن خراطین با کیفیت باید مانند این باشد اگر رنگ یا غلظت آن کم باشد دلیل بر تقلبی بودن نیست بلکه غلظت محصول کم است . منظور از غلظت : میزان استفاده مواد اولیه در یک بطری 60 ml است.

بهتر است تنوع محصولات را ببینیم سپس خرید کنیم !

تنوع روغن خراطین در یک سایت تخصصی جذاب است ! چراکه شما تبلیغات افراطی بر روی یک محصول را مشاهده نمیکنید . حتما برایتان تجربه شده است که وقتی وارد فروشگاهی می شوید سعی دارد فقط محصول خودش را بفروشد . این سایت سیاستی دیگر دارد ! ما تمام محصولات مرتبط با خراطین را در یک سایت تخصصی برای فروش قراردادیم تا شما بتوانید براساس توضیحات و شناختی که از برندها دارید بهترین را انتخاب کنید . اگر در تشخیص روغن خراطین خوب تسلط ندارید می توانید از مشاور فروش کمک بگیرید : 09144786922 برای ما هرکالایی که بفروشیم سود خواهد داشت ولی چیزی که بسیار مهمه نتیجه گیری مطلوب مشتری از محصول است . مشاور فروش براساس نظر مشتریانی که قبلا محصول را خریداری کرده اند بهترین پیشنهاد را به شما خواهد داد.

ایا روغن خراطین واقعیت دارد ؟ بله واقعیت دارد ، انسان صبور و با حوصله میخواهد.

 

عوارض روغن خراطین پس از استفاده

خوانندگان این مطلب ، دقت کنید که هر محصول موضعی یا خوردنی گیاهی یا شیمیایی عوارضی دارد که بنده بر اساس تجربه و بازخورد مشتریان تعدادی از آنها را معرفی میکنم :

 1. اشخاصی که طبع گرم دارند ابتدا چند قطره را بر روی پوست خود تست کنند وبه مدت 24 ساعت از روغن استفاده نکنند . اگر جوش نزد صورت می توانید استفاده کنید ، احتمال دارد جوش بزنند چراکه این روغن خود طبعش گرم است . راه حل رفع این عوارض قراردادن پارچه سرد بر روی پوست است . اما اگر بازهم جوش زدید استفاده نکنید .
 2. روغن خراطین براساس پایه کنجد برای صورت خوب نیست ، چراکه احتمال دارد پوست را کدر کند . راه حل رفع آن استفاده از روغن خراطین برپایه زیتون است .

عوارض دیگری گزارش نشده است .

توسط: رضا فتاح زاده

1398/07/10

برچسب ها:

دیدگاه شما

پذیرای نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم.