ارتباط در واتس اپ

ارتباط در تلگرام

برو بالا

فیلم استفاده از روغن خراطین برای الات تناسلی و نحوه استفاده روغن خراطین برای آقایان

1796

فیلم استفاده از روغن خراطین برای الات تناسلی و نحوه استفاده روغن خراطین برای آقایان

سوال بسیاری از افرادی است که از روغن خراطین استفاده می کنند.  این فیلم نحوه استفاده از روغن خراطین و آموزش ماساژ آلت تناسلی را به شما آموزش می دهد. در ادامه برای شما عزیزان فیلم آموزش ماساژ آلت تناسلی با روغن خراطین را نشان می دهیم.

آموزش ماساژ آلت تناسلی با استفاده از روغن خراطین

خیلی از خانم ها و حتی  آقایان از سایز آلت تناسلی  خود راضی نیستند و به دنبال راهی برای  افزایش سایز آلت تناسلی خود هستند. اگر در اینترنت به دنبال روشی برای افزایش سایز آلت تناسلی خود هستید،پس از کمی جستجو متوجه خواهید شد که راه های زیادی وجود دارد. استفاده از قرص های شیمیایی و یا اسپری ها می تواند عوارض بدی به همراه داشته باشد و نتیجه بخش نیز نباشد. استفاده از روشهای طبیعی و مخصوصا  روغن خراطین یکی از معروف ترین روش ها برای افزایش سایز آلت تناسلی شما است.  روش سنتی بسیار بهتر از محصولات شیمیایی است زیرا این روغن امکان افزایش سه سانت را دارد و عوارض جانبی خاصی به همراه ندارد.  علاوه بر آن روغن خراطین حجم دهنده سینه زنان،  آلت مردان،  صورت ، لب و باسن می باشد. اگر آلت تناسلی شوهرتان به دلخواه شما نیست با استفاده از ماساژ روغن خراطین می توانید آلت تناسلی شوهرتون را به سایز دلخواه برسانید. در ادامه بیشتر به شما توضیح خواهیم داد.

فیلم ماساژ آلت تناسلی با روغن خراطین

قبل از اینکه از روغن خراطین استفاده کنید لازم است چند کار را انجام دهید:

  • گام اول: خرید روغن خراطین (شما می توانید روغن خراطین اصل را از سایت ما نیز خریداری کنید.)
  • گام دوم: کوتاه کردن موهای زائد آلت تناسلی، این امر باعث تمیز تر شدن آلت تناسلی می شود.
  • گام سوم: برای باز شدن منافذ پوست و جذب بهتر روغن، موضع آلت تناسلی خود را با آب و صابون تمیز بشویید.
  • گام چهارم: چند دقیقه موضع را ماساژ دهید تا گرم و سرخ شود.

حال بعد از اینکه مراحل بالا را به ترتیب انجام دادید نوبت به ماساژ آلت تناسلی با روغن خراطین می رسد. ابتدا چند قطره از روغن خراطین را بر روی آلت تناسلی بریزید و دست خود را به حالتی که در تصویر زیر مشاهده می کنید ، بگیرید. سپس با دست خود به همین حالت به ارامی از انتهای آلت تناسلی دست خود را به سمت جلو آورده، حتماً توجه داشته باشید ماساژ آلت تناسلی فقط از انتها به سمت جلو انجام شود. حال به مدت پانزده دقیقه همین کار را ادامه دهید تا روغن خراطین جذب پوست شود. سپس 30 دقیقه لباس به تن نکرده تا روغن جذب لباس نشود و به خوبی جذب پوست شود. سپس یک دستمال سرد بر روی آلت تناسلی قرار دهید تا باعث تثبیت روغن شود. این کار  از جوش زدن و عفونت نیز جلوگیری می کند. بعد از برداشتن دستمال سرد با گذشت چند دقیقه می توانید لباس پوشیده و بعد از گذشت دو ساعت آلت تناسلی را بشویید. آلت تناسلی شما هیچ گاه به یک روز بزرگ و حجیم نخواهد شد. پس طی یک ماه روزانه حتما باید دو تا سه بار این ماساژ را انجام دهید تا به نتیجه دلخواه خود برسید.

توسط: رضا فتاح زاده

1397/07/19

برچسب ها:

دیدگاه شما

پذیرای نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم.