ارتباط در واتس اپ

ارتباط در تلگرام

برو بالا

درمان درد مفاصل و استخوان ها با روغن 40 گیاه

276

درمان درد مفاصل و استخوان ها با روغن 40 گیاه

[vc_row][vc_column][vc_custom_heading text="روغن درمان درد 40 گیاه" font_container="tag:h2|text_align:right" link="url:https%3A%2F%2Fmahlol.ir%2Fproduct%2Foil-khorasani-40%2F|||"][vc_column_text]

ما می خواهیم روغنی را به شما معرفی کنیم که برای درمان درد بسیار مفید بوده و در اینجا چند خواص شگفت انگیز آن را که به بیشتر مشتریان ثابت شده است را  میخواهیم معرفی کنیم :

این محصول کاملا دست ساز بوده و در عطاری فتاح زاده تولید شده است و هیچگونه عوارضی ندارد .
 1. ضد درد های مفاصل و ضد آرتزوز
 2. ضد درد سیاتیک
 3. ضد درد فوری
 4. ضد درد کمر
 5. ضد درد استخوان
 6. ضد کشیدگی عضلانی
 7. ضد درد پیشانی
 8. ضد ضرب دیدگی
 9. ضد درد زانو
 10. ضد درد دیسک کمر
 11. ضد درد در رفتگی اعضا
[/vc_column_text][vc_custom_heading text="40 گیاه از چه تشکیل شده است ؟" font_container="tag:h3|text_align:right"][vc_column_text]

عصاره هندوانه ابوجهل + عصاره رزماری + عصاره فلوس + عصاره میخک + عصاره فلفل قرمز + عصاره بابونه + عصاره شاهتره + عصاره باریجه + عصاره دارچین + عصاره زنجبیل + عصاره اسطوخودوس + روغن کوهان شتر + روغن شتر مرغ دست ساز + روغن سقز + روغن ببر + روغن هسته انگور + روغن زیتون + روغن منداب + روغن هویج + روغن زیره + روغن نارگیل + روغن بنفشه + روغن پیه غاز + روغن کنجد و چندین گیاه دارویی کمیاب و ضد درد دیگر مثل قرص کمر و ....

[/vc_column_text][vc_message message_box_style="3d" message_box_color="alert-danger"]

تذکر :

یک قاشق چایخوری روی محل درد 10 دقیقه خوب ماساژ داده شودتا جذب پوست شود ( بهتر است شب قبل از خواب با یک پارچه نخی بسته شود .)

به دلیل ارگانیک بودن این محصول ، در مجاورت هوای گرم خراب می شود حتما داخل یخچال یا جای خنک نگهداری شود .

[/vc_message][vc_message message_box_style="outline" message_box_color="alert-info"]

درد استخوان کمتر از درد مفصل و درد عضله شایع است. گاهی علت درد استخوان واضح است مانند شکستگی و در مواردی هم ممکن است تشخیص علت آن نیاز به بررسی بیشتری داشته باشد. علت درد استخوان هرچه باشد مهم بوده و باید جدی گرفته شود.

بسیاری از دردهایی که بیمار در استخوان یک اندام حس میکند ممکن است منشا استخوانی نداشته و از محل دیگری ارجاع شده باشد. مشکلاتی که در مفاصل نزدیک به یک استخوان وجود دارند ممکن است موجب دردی شوند که در ناحیه استخوان حس شود.

تحریک اعصاب حسی در یک نقطه از بدن میتواند موجب احساس درد در نقطه ای شود که از محل تحریک دور است. در این شرایط مغز در تفسیر محل درد دچار خطا میشود. در واقع وقتی حس درد چند نقطه از بدن به توسط تنها یک عصب به مغز میرود مغز ممکن است در تفسیر محل دقیق در دچار اشتباه شود.با این حال موارد بسیاری هم وجود دارد که درد استخوان درست بر روی محلی که مشکل دارد حس میشود.

[/vc_message][/vc_column][/vc_row]

توسط: مدیر

1397/02/14

برچسب ها:

دیدگاه شما

پذیرای نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم.