ارتباط در واتس اپ

ارتباط در تلگرام

برو بالا

افزایش قطر دستگاه تناسلی مردان ، آلت تناسلی + عکس

276

افزایش قطر دستگاه تناسلی مردان ، آلت تناسلی + عکس

افزایش قطر دستگاه تناسلی مردان ،  سایز آلت تناسلی خود را افزایش دهید و کلفت کنید !

این یک مشاوره و پیشنهاد ویژه به کسانی است که آلت تناسلی کوچک دارند .

برخی از مردها که دستگاه تناسلی کوچکی دارند در اینترنت بسیار پیگیر این موضوع برای افزایش سایز هستند ، حتی برخی از آنها تمامی این دستگاه ها را استفاده کرده اند اما نتیجه نگرفته اند .

طبق نظرسنجی ها و نظرات ، مشتریانی که بدنبال گیاهان دارویی برای افزایش قطر آلت تناسلی و طول آلت تناسلی بوده اند فقط از چند محصول نتیجه گرفته اند ، 2 تا از آنها روغن خراطین و روغن زالو بوده که با استفاده منظم و دقیق روزی 2 بار به مدت حداقل 30 روز توانسته اند 1 تا 3 سانت آلت تناسلی خود را بزرگ کنند . حال شاید برای شما سوال شود و بدنبال تحقیق درباره این روغن بروید . پیشنهاد میکنیم : بر روی یکی از محصولات زیر کلیک کنید ، مطالعه کنید درباره روغن خراطین ، اگر مایل بودید افزایش سایز از طریق روغن خراطین را تجربه کنید بخرید و استفاده کنید به صورت منظم .

اما ما برای شما پیشنهادی داریم . از روغن خراطین و روغن زالو استفاده کنید .

ما مشتریانی داشته ایم که از این روش 1 تا 4 سانت افزایش سایز آلت تناسلی داشته اند .

اگر واقعا میخواهید طبیعی سایز آلت تناسلی را افزایش دهید بهتر است از روغن خراطین اصل ، زالو و دستگاه استفاده کنید .

البته این واسه زمانی است که سایز آلت تناسلی شما حداقل 13 سانتیمتر باشد و اگر کوچک تر بود باید جراحی کنید .

میخواهیم به بررسی چند تا از روش ها بپردازیم و ببینیم آیا واقعا امکان افزایش سایز آلت تناسلی وجود دارد یا نه ؟

خیلی از افراد ، فکر می کنند آلت تناسلی میتواند نقش مفیدی در رابطه جنسی داشته باشد و این فکر کاملا درست است .

زن ها از کیر بزرگ و کلفت خوششان می آید و مردها دنبال افزایش سایز آلت خود هستن تا به همین طریق همسرشان را راضی نگه دارند .

توجه داشته باشید که روغن خراطین می تواند در افزایش قطر دستگاه تناسلی تاثیر خوبی داشته باشد.

تاثیر فیلم مستهجن

یک مرد طبیعتا ممکن است آلت تناسلی خود را به نظر خیلی کوچک بداند و یا یک زن ممکن است شکل اندام تناسلی زن خود را ناخوشایند قضاوت کند . اما این تفکرات را یک مرد یا زن که فیلم مستهجن تا بحال ندیده است ندارد . بله ! شما زمانی از این ها ناراضی می شوید که خودتان را با فیلم سکس خارجی مقایسه می کنید و این کار کاملا اشتباه است چون هیچ شخصی همانند دیگری نیست !

افزایش آگاهی افراد، منجر به تقاضای رو به رشد مردم برای اعمال جراحی زیبایی دستگاه تناسلی شده است. امروزه با استفاده از تکینیک های جدید جراحی، بهبودی قابل توجهی در جراحی های زیبایی اندام تناسلی پدید آمده است. اما جراحی آلت تناسلی می تواند خطراتی را داشته باشد و حتی شاید کمی ترسناک باشد !

اندازه گرفتن طول آلت تناسلی

ابتدا کمی بمالید آلت تناسلی خود را ، سپس همانند عکس بالا بعد از سفت شدن و صاف شدن ( در حالت نعوظ آلت تناسلی ) خط کش را  طبق تصویر در ابتدا قرار دهید و از سایز آن مطلع شوید .

اندازه گرفتن قطر آلت تناسلی

برای اندازه گیری قطر آلت، حتما بایستی آلت در حالت نعوظ باشد که در این حالت با متر محیط آن را در بخش میانی آلت مطابق شکل زیر اندازه گیری می کنیم. چربی ناحیه شرمگاهی اطراف آلت باعث می شود تا طول آلت شل کوچک به نظر برسد ولی در حالت نعوظ سایز آن طبیعی است.

توسط: رضا فتاح زاده

1397/01/08

برچسب ها:

دیدگاه شما

پذیرای نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم.